איך לבחור בית דפוס עבור ההזמנות של העסק שלכם

רוב בתי דפוס בארץ טובים אבל צריך לחפש חברת דפוס שיודעת לעשות הדפסות ללא סטייה של צבעים עם מחירים טובים ושירות אדיב ונעים. מכונת הדפוס הטובה ביותר בעולם, הנקראת SPEED MASTER HIDELBERG חצי גיליון CMYK המסוגלת לבצע עבודות צבע חמישי, מקבלת עד 350 גרם נייר ומריצה עד כאלף נייר בדקות ספורות.
בדרך כלל מזמינים העסקים בבתי הדפוס את המוצרים הבאים: פולדרים, קטלוגים, ברושורים, כרטיסי ביקור, פליירים, עלונים, נייר מכתבים, דפיממו, עיתונים, תפריטים, מגזינים, רולאפים, גלויות, מגנטים, חשבוניות, קבלות, פוסטרים ועוד…

איזה בית דפוס הוא הכי טוב?

בתי דפוס שמחזיקים את המכונות הטובות ביותר, היא על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר שניתן לתת. יש לנו שלוש מטרות פשוטות:

1. לבחור בית דפוס שמהציע את המחירים הזולים ביותר על מוצרי הדפוס: כרטיסי ביקור, פליירים, מגנטים ופולדרים. בתי דפוס מבינים בהחלט שאתם רוצים לחסוך בעלויות ועושים הכול, כולל השגת מיכשור מתוחכם ביותר במטרה להציע את המחירים הזולים ביותר על כל דבר דפוס שמציעים.

2. לבחור בית דפוס שיכול להציע את המוצרים האיכותיים ביותר שיש. בתי דפוס שואפים לעשות עבודה מקצועית ולתת ללקוח סיבה לחזור בפעמים הבאות. צריך התחייבות שכל פלייר, כרטיס ביקור או כל דבר אחר יהיה באיכות הגבוהה ביותר.

3. לבחור בית דפוס עם שירות לקוחות מהיר ואיכותי. בתי דפוס מבינים שאתם לחוצים בזמן, מנהלים עסק, יש לכם הרבה מאוד דברים לעשות. בדיוק מסיבה זו חברות רציניות מחזיקות שירות לקוחות רחב ומעולה.

המוצרים דפוס שונים לעסקים

כרטיסי ביקור

צריך תמיד לזכור שהדבר החשוב ביותר בהדפסת כרטיסי ביקור זה דווקא העיצוב שלהם. שימו לב איפה מזמינים את העיצוב של כרטיס ביקור. מומלץ להזמין במקום שמחזיקים צוות מעצבים גרפיים מעולים ומקצוענים, על מנת לספק לכם כרטיסי ביקור מעוצבים ושיווקיים.

פליירים

כאן מדובר על מקרה שונה לגמרי. כאשר באים לחלק פליירים, הדבר המכריע ביותר זה אופן החלוקה. אחת הבעיות החמורות שנוצרות בפרסום פליירים, זה שלרוב לא מחלקים אותם כמו שצריך. לכן מומלץ למצוא בית דפוס שמציע שירותי חלוקה מעולים, דאגה לעיצוב הפליירים בצורה שתהיה קלה מאוד לחלוקה לתיבות דואר.

מגנטים

כל עוד סצינת האירועים הולכת ומתחממת יהיה ביקוש מדהים למגנטים. מגנטים הם מוצר קשה יחסית להדפסה, אך יש בתי דפוס שמחיקים מכונה מיוחדת שעושה בדיוק הדפסת מגנטים. המכונה מאוד יקרה אבל זה לגמרי שווה את זה.

פולדרים

כאשר מדברים על פולדרים, מדובר על מוצר יקר באופן יחסי ובדרך כלל המחיר גבוה מדי, כדי שניתן יהיה לקנות ולהדפיס כמויות גדולות. אם מחפשים טוב ומבקשים הצעות מחיר ניתן למצוא בתי דפוס שעושים מירב המאמצים האפשריים כדי ליצור פולדרים במחירים זולים יחסית.

הדפסת תמונות

עם טכנולוגיה שקיימת היום, בית דפוס יכול להדפיס אפילו תמונות באיכות טובה מאוד. הדפסת תמונות היא בדרך כלל דבר יקר באופן יחסי אבל יש גם בתי דפוס שהצליחו להפוך את העניין הזה לזול יחסית. איך יכולים לעשות את זה? פשוט מאוד – בתי דפוס מקצועיים מחזיקים מכונות מתקדמות שמאפשרות להדפיס על תמונות בקלות יחסית.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]