אנחנו והמים – בר מים בכל בית

איזה ילד לא יודע שצריכים להקפיד על שתיית מים? ללא מים בסביבתנו, לא היינו מתפתחים, וגם עכשיו כל האנשים צריכים מים בשביל לשרוד. מה שחשוב לשאול זה מה נמצא במים שאתם נוהגים לשתות, האם הם מתאימים לכם ואיך אתם בכלל מספקים מים לביתכם.

איך אתם שותים?

בכל בית בישראל איזשהו פתרון אחר בשביל מים ביתיים; בחלק מהבתים מסתפקים במים מהברז, יש את אלה שמסננים לבד את מי הברז ויש אפילו כאלה שקונים הביתה בקבוקי מים מינרליים. לכל השיטות האלו יש כמה חסרונות ואפשר לומר שאף אחת אינה מושלמת. מזל שיש דרך אחרת!
הפתרון הכי טוב שקיים היום הוא מתקן מים. כדי להיות בטוחים שהמים שלנו אינם מכילים רעלנים, מומלץ ללכת על מיני בר מים מוכר. לא כל מתקני המים מסוגלים לטהר חד תאיים למיניהם וממש לא כולם יצליחו לסנן מתכות רעות, מהסיבה הזאת יש צורך לבדוק היטב את הפרמטר הספציפי הזה בזמן רכישת בר המים.

מעוניינים לשמוע עוד לגבי מסנן מים למקרר?

ברי מים של היום מאפשרים לנו לא רק לשתות בבית מים איכותיים יותר, אלא גם להנות מפיצ’רים שימושיים. בעזרת המתקן ניתן להגדיר את המים לטמפרטורה מסוימת, למזוג כמויות מדוייקות ולהחליט על צבע המתקן. ככה ניתן בקלות לחסוך במשאבים יקרים ובסוף החודש אף לחסוך בכסף.
בעזרת התקנת בר מים ביתי, ניתן לדעת בוודאות שבכל זמן נתון יהיו מים נקיים לשתייה. רוצים נואשות מים לתה? עכשיו זאת לא בעיה, תוכלו להשתמש במים איכותיים בבית כשיתחשק לכם וללא שום הגבלה. אוהבים את הרעיון? זקוקים לעוד אינפורמציה לגבי מים מינרליים?

מאת:גדעון

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]