פנקסי חשבוניות בזול לכל עסק

כאשר אתם מחפשים פנקסי חשבוניות, הדבר החשוב ביותר הוא לקבל את זה כמה שיותר מהר ועדיף כמה שיותר בזול. כל עסק שצריך פנקסי חשבוניות, עובד שוטף מול בית דפוס שדואג לצרכים שלו. בתי דפוס מבינים את המצב בדיוק, אם אתם צריכים פנקסי חשבוניות ודואגים לספק לכם את זה במהירות האפשרית ובמחיר הזול ביותר שאפשרי. אנחנו מבינים את הצרכים שלכם ונדאג לעשות הכול כדי שתצאו מרוצים.

הזמנת פנקסי חשבוניות מהר וזול

כאשר מחליטים לפתוח עסק מורשה, בכל מקום בעולם ולא רק במדינת ישראל, חייבים בראש ובראשונה לדאוג לכך שהעסק יפעל בצורה חוקית על פי חוקיה של כל מדינה שבה הוא פועל.
חשוב מאוד שהעסק פתחנו ירשם כעוסק מורשה במס הכנסה, ההרשמה תקנה לו אפשרות לעסוק כעסק חוקי במדינת ישראל. לאחר שרשמנו את העסק שלו במס הכנסה, המדינה מצפה שהעסק שלנו יפריש בכל שנה סכומי כסף מההכנסה של העסק, לשם כך יש צורך בהדפסה של פנקסי חשבוניות, בעזרת פנקסי חשבוניות ניתן לדעת כמה כסף עלינו לשלם לרשויות המס היות ואותם פנקסי חשבוניות מהווים הוכחה למכירה של מוצרים או כל עסקה אחרת שבוצעה במסגרת העסק.
הדפסה של פנקסי חשבוניות איננה עניין של שאלה אם רוצים או לא כאשר פותחים עסק, חשוב לדעת שאת אותם פנקסי חשבוניות לא מקבלים מרשויות המיסים בדואר רשום (כמו שהרבה אנשים חושבים לעצמם) אלא עלינו להדפיס אותנו בעצמנו בבית דפוס שעוסק בהדפסה של פנקסי חשבוניות. חשוב לדעת כי לא כל עסק צריך להדפיס ולהנפיק פנקסי חשבוניות, עוסק פטור לא יכול להוציא חשבוניות מס, רק עוסק מורשה רשאי ומחויב להוציא חשבוניות מס על פי החוק.

פנקסי חשבוניות לפי חוקי רשות המסים

על פי חוקי מדינת ישראל ורשויות המיסים, כל עסק שמנפיק פנקסי חשבוניות מחויב שעל גבי הפנקסים יהיו כתובים הנתונים הבאים: התאריך שבו בוצעה העסקה (המכירה של המוצר או השירות ללקוח), המספר הרץ של החשבונית, שמו של העסק על פי השם שמדווח לרשויות, מספר עוסק מורשה של העסק, כתובתו ומספר הטלפון של העסק, הפרטים של העסקה שבוצעה שכוללים בתוכם את אחוזי המע”מ. אלו בעצם הפרטים החשובים ביותר שכל עסק מורשה צריך לדווח עליהם בפנקסי החשבונות שלו.
כמובן שלא כל אדם שהחליט לפתוח עסק או חברה מחויב לדעת את כל החוקים של רשויות המיסים במדינת ישראל, אין אפשרות שנזכור ונהיה בקיאים בכל הדרישות של רשויות המס ולצורך כך תמיד מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע שבקיאים בכל הקשור להנפקה של חשבוניות מס או קבלות לעסק, חשוב לשכור את שירותיו של רואה חשבון שיוכל להנחות אותנו בכל הקשור להנפקה של פנקסי חשבוניות לעסק, רואה החשבון שלנו יוכל לומר לנו אילו פרטים בדיוק צריכים לציין על גבי חשבוניות המס של העסק שלנו, מאחר והדרישה של רשויות המס תהינה שונות בכל הנוגע לעסקאות שביצע כל עסק מורשה הפועל במשק.

פורסם ע”י דולב