סיבות שונות לביצוע ניתוח הגדלת חזה

נשים רבות בוחרות לצרוך הגדלת חזה בשל כך שהן מעוניינות בזהות נשית המאפיינת את המרקם החברתי ממנו הן באות. נשים המעוניינות לפתח קריירה בתחום דוגמנות אופנה, או רוקדות סגנונות מחול בהם הגישה המוחצנת היא שדומיננטית יבקשו לדאוג לעצמן לחזה גדול. לעומתן, ישנן נשים שהתברכו בחזה גדול אך הן מעוניינות להקטינו מהסיבות ההפוכות: פחות הכבדה באזור הבטן העליונה – למשל. סיבה נוספת לרצון האישה להגדיל את החזה היא תחושת עוצמה גופנית מספקת, אשר החזה הגדול מספק לה במקרים רבים.

היכן מומלץ לבצע ניתוח הגדלת חזה?

ניתוח הגדלת חזה, או ממשק התרבותית של החזה, היא פרוצדורה רפואית שבה משתמשים בשתלי חזה כדי לשדרג את גודלה של החזה של אישה. הניתוח יכול להתבצע במספר מוסדות רפואיים ברחבי העולם.. ניתוחי הגדלות חזה כדאי לבצע במרפאה פרטית המתמחה בניתוחים פלסטיים. במרפאה כזו – תפגוש הפציינטית בצוות רופאים מיומן, ובאסיסטנטים שהם יותר מנדיבים, והם יספקו מענה מלא למטרה להגדיל את החזה. הניתוח מתבצע תוך שימוש בחומרים ידידותיים לגוף האדם, ותוצאות ניכרות בשטח מיד לאחר הניתוח.
ניתוחי הגדלת חזה ניתנים לביצוע על ידי רופאים פלסטיים מומחים בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית. רוב המרכזים הרפואיים ובתי החולים המרכזיים בערים גדולות מציעים שירותים כאלה.

תופעות לוואי לאחר ניתוח הגדלת חזה

כאבים באזור החזה, קושי מסוים להתרגל לחזה החדש והגדול יותר: במהלך ההליכה הראשונית תחושו בהכבדה במשקל ביחס לעבר, לדוגמה. תופעות לוואי אלו נשכחות כעבור שבועות ספורים, לעתים שבוע בודד, ומתרגלים לחזה הגדול מהר משניתן לחשוב בשלבים הראשוניים שלאחר הניתוח. מרכזי רפואיים ובתי חולים: רוב המרכזים הרפואיים ובתי החולים המרכזיים בערים גדולות מציעים שירותים כאלה. יש גם מרפאות פרטיות של רופאים פלסטיים המתמחים בכירורגיה אסתטית בהם ניתן לבצע את הניתוח.

בנוסף להגדלת חזה קיימות ניתוחים משלימים

הרמת חזה

ניתוח ובו הכירורג מרים את השדיים ומעניק להן מראה כמו של חזיית פוש אפ מבלי באמת ללבוש אותה. יצוין שעל פי הרוב המוחלט, מתעניינות בהרמת חזה אלו המבקשות ניתוח הקטנה בשל הטיפול הניתוחי הדומה להסרת הרקמה הפנימית, אולם עובדתית ניתן לבצע ניתוח הרמת חזה גם במקרה זה.

שאיבת שומן

ניתוח רלוונטי בעיקר לנשים מלאות מאד המחליטות לעשות שינוי מקצה לקצה בגופן, שינוי אשר הופך את היוצרות ומקטין את הבטן תוך הגדלת החזה. הדבר יוצר מראה נשי סקסי ואקסקלוסיבי יותר ביחס להווה.

פורסם ע”י: מיטל הרוש

דרוגו את פוסט!
[Total: 4 Average: 4.5]