רהיטים לבתי מלונות

בית מלון זה בעצם מבנה ענק המכיל מאות רבות של סוויטות, וכל פינה ופינה בבית המלון זוכה לריהוט מלא, אבל לא רק שהריהוט הוא מלא, אלא שכל מי שצופה בכך, רואה שנעשתה חשיבה מעמיקה על כל פריט ריהוט שמוצב במלון, תפקידו של פריט הריהוט במקום בו הוא מוצב, השפעתו על העיצוב הכולל של החלל, וההתאמה בין כלל חלקי המלון וכלל הסוויטות. ובכן, ריהוט בתי מלון הוא מקצוע בפני עצמו. זה לא שיש אנשים שעוסקים בריהוט בתי מלון בלבד, אבל מדובר באנשי מקצוע המתמחים בעיצוב פנים של חללים גדולים.

סגנונות ריהוט ועיצוב שונים לבתי מלון שונים

בהתאם לכך, מעצבי הפנים לוקחים בשיקול את כל האלמנטים שצריך להתייחס אליהם במהלך הריהוט של בית המלון, לרבות נוחות, פונקציונליות, גודל, מרחב ושטחי אחסון וכמובן אסתטיקה ועיצוב. בית המלון רוצה שהמיטה בחדר השינה שלכם תהיה מעוצבת ויפה, אבל גם תהיה מאוד נוחה ופונקציונלית. בית המלון רוצה גם שהריהוט שהוא מכניס לבית המלון לא יעלה לו יותר מאשר לבנות את בית המלון כולו, וגם זה נכנס לשיקול.
כל מי שביקר בבתי ממלונות באילת, מלונות בים המלח וכדומה יכל להתרשם מרמת העיצוב והחשיבה המושקעת בריהוט בתי המלון. החל מריהוט החדר הבודד, והשילוב של כל הכונניות, המיטה, השטיחים, השידה וכדומה, ועד פריטי הריהוט הקטנים בחדר האמבטיה והשירותים, וכלה בריהוט של חללים משותפים בבית המלון כמו הלובי, המסדרונות, הברים, המסעדות, חדרי האוכל וכדומה.

מקדישים מחשבה רבה בבחירת הסגנון של ריהוט

ריהוט של בית מלון הוא תהליך שמקדישים לו מחשבה רבה. במרבית המקרים, בזמן שקבלן הבניין בונה את מבנה בית המלון, יושבים כבר מעצבי הפנים ומתכננים את הריהוט של בית המלון, לרבות מידות, צבעים, עיצובים, דקורציות, פריטים וכדומה. מלונות שונים נוקטים בסגנונות עיצוב וריהוט שונים. אם למשל נבקר בבתי מלונות באילת או מלונות בים המלח, סביר להניח שבמרבית בתי המלון נחווה חוויה דומה של עיצוב וריהוט. אם נסתובב בבתי הארחה, או בתי מלון באזור הצפון, ייתכן והריהוט יהיה שונה ויצביע יותר על החיבור עם הטבע למשל. כל בית מלון והריהוט שלו.

פורסם ע”י:עמליה גרינבוים