שיווק מסעדות בפייסבוק – איך להפוך למותג ברשת החברתית?

כשהמסעדה שלך מוצגת באופן נחשק וממותגת בפייסבוק זה יכול לעורר את החשק של הלקוח לפנות עד אליך ולרכוש את המזון המרהיב שהצגת לו בזכות: תמונות מגרות, טקסט סוחף וכמובן מיתוג ועיצובים ברמה גבוהה אשר גורמים לעוקבים שלכם להגיב ואז גם לרשום משהו כמו ” גם אני הייתי היה מושלם וטעים” מכירים את חוק העדר? מעולה זה פרמטר מאוד חשוב בעבור בעלי עסקים ואם תדעו לבצע עבודה נאותה של פוסטים איכותיים, תפיצו אותם כמו גדולים ובאופן שגרתי ללא עצירות ארוכות זה יכול לעזור לעסק שלכם.
שיווק ופרסום מסעדות בפייסבוק דורש ממכם להיות קצת אחרת מהמתחרים כי יש אינספור ושפע של מסעדות ופרסום בתחום המזון זה תחום שבהחלט רוב גדול מהאוכלוסייה הישראלית אוהבת אבל כדי להקסים אותם צריך להיות סופר מיומנים במיתוג ופרסום

תוכיח להם ששווה להגיע למסעדה שלך

בכל עת צריך להזיז משהו בקהל היעד או בלקוחות החוזרים שיגיעו אליכם ולהרחיב את מעגל הלקוחות הקיים, זה לא חייב להיות רק בהטבה או מבצע מסויים לקהל בפייסבוק שהגיע דרך המודעה שלכם למרות שזה מאוד מומלץ אלא תוסיפו ביקורות של לקוחות שנהנו מהמסע המושלם בביקור במסעדה שלכם. תוסיפו סיפור אישי ומרגש על אירוע אשר לקוחות היו בו, תצרפו תמונות [באישורם כמובן] כולל תיוג. תתעדו דרך סרטוני וידאו ותמונות של מה שקורה אצלכם במטבח את שיתוף הפעולה של הטבחים על הפס וכדומה, חשוב שזה יהיה כשהסביבה נקיה סטרילית ונעימה בלי שום קשר אם צילמתם או לא. שיווק מסעדות בפייסבוק דורש מכם להיות מלאי מוטיבציה וחדשנות ולגוון בפרסומים ובתמונות שונות.

האם שיווק מסעדות בפייסבוק יכול להועיל לי?

במידה ויש לך מסעדה ולא משנה מה הקונספט שלה ובאיזה תחום של אוכל היא מתעסקת, שיווק מסעדות בפייסבוק יכול להזרים לך לקוחות חדשים ולהרים את השם הטוב של המסעדה שלך, יחד עם זאת אם תצלם תמונות גרועות, הטקסטים יהיו משעממים, פעם באף פעם תעלה איזשהו פוסט זה אפילו יכול להוריד מהערך של המסעדה מכיר את המשפט” חומוס עושים באהבה או לא עושים בכלל”? עד כמה וכמה שמדובר על מיתוג ברשת חברתית מצליחה עם מיליוני משתמשים כמו פייסבוק.

אולי שמישהו תותח במדיה יעשה זאת?

בהחלט כדאי ומומלץ אם אתה יודע שאין לך זמן רב להתעסק בנושא ואין לך את כל המידע והניסיון החשובים בתחום הקידום והשיווק אז מומלץ לפנות לבית עסק שמבין בתחום פרסום ושיווק ויעשה לך מהפך באופן משמעותי בדף העסקי שלך. יותר עוקבים, יותר תגובות, ויותר טראפיק יכולים להרים את המסעדה שלך ממסעדה נחמדה למסעדה שחייבים לבקר ולטעום בה גם. כדאי לפנות למנהל סושיאל שכבר היה לו ניסיון בעבר עם שיווק מסעדות בפייסבוק.

מאת: אסתר