הדירה צמאה לאהבה – שיפוץ הבית

בחברה הקפטילסטית בימים אלה, אנחנו כמהים לשדרוגים בלי הגבלה. הטעמים והצרכים שלנו הם דבר משתנה וגמיש וכמובן שיש גם את האופנה שמשתנה ללא הרף – רק בחנוכה האחרון השקענו וצבענו את המרפסת בטורקיז ונכון להיום ירוק זית הכי באופנה. אז לא נצבע מחדש? ברור שכן!

פשוט חייבים קבלני איטום בצפון? להלן נקודות למחשבה

לשפץ את הדירה זה לא זול ולכן עדיף לחשוב על פתרונות לזמן ארוך.

תכנון חלוקה – רצוי להשקיע כמה שיותר מחשבה בעניין, חלוקת חלל נכונה אומרת ניצול נכון של החלל והתאמה מלאה לצרכים שלכם. אפילו בדירות הכי קטנות אפשר להגיע לניצול מלא של השטח שברשותכם כך שיענה על פונקציות רבות.

צבע – צבע הוא האופי והפנים של החדרים והוא מהדברים העיקריים שהעין שלנו קולטת כשנכנסים למקום חדש. צבעים יכולים להיות תלויי אופנה. לכן, עדיף להתייעץ עם בעל מקצוע בקי ולבדוק אילו סוגים של צבעים תמיד חזקים. חשבו על כלל החלל והתאימו את הצבע שבחרתם לדירה לריהוט ולאופי שלכם.

קבלני חשמל בצפון – כי עברו 10 שנים מהשיפוץ האחרון!

אין לה כוח להבטחות שלך יותר? היא לא מוכנה לגור בבית שנראה ככה?? החברים יגידו שהיא צודקת. המון אנשים אומרים לעצמם שעכשיו זה זמן לא טוב מסיבה כזו או אחרת ונמנעים מלהוציא כסף על שבירת העמוד במרכז הסלון. עצרו לרגע ותחשבו, לא עדיף לכם להרגיש במלון חמישה כוכבים על בסיס יומי בין קירות ביתכם במקום לקחת חופש בלאס וגאס?

השקעה בדירה זה לא משחק ילדים

אין זה משנה אם רק עכשיו קיבלתם מפתח לדירה חדשה, מוכרים דירה ישנה או שאתם רוצים לשנות את עיצוב הדירה? עיצוב הבית, תחזוקה והקפדה על מראה חדש יקפיצו את ערך הדירה!!!

בית לא מושקע ידחה אנשים מסויימים ואילו נכס שבוצעו בו שיפוצים וצבע והושקע בו לא מעט זמן גם ישדרג את חיי היום יום וגם תוכלו למכור אותו ביותר קלות ותמורת סכום טוב יותר כשתחליטו למכור.