האם כדאי להתקין גלאי עשן בבית

אם גם לשכן שלך גנבו את האוטו, ייתכן כי יהיה לכם עניין באינפורמציה שנחלוק איתכם במאמר הקרוב. אפילו במקרה ולפי שעה לא נפלתם קורבן, בעתיד תצטרכו לבדוק גלאי עשן.

מדינת אזעקה!

גם מי אשר גרים בסביבה נעימה יותר – צריכים אזעקה; פריצות אל אופנועים ומחסנים קורות בכל יום איפה שלא תרצו. בימינו, כל אדם כבר הספיק לקרוא על שסבל מהתופעה באיזשהו שלב. בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית, יש המון גאדג’טים ופתרונות אבטחה יצירתיים שלא יעלו לכם מאמצים גדולים הן מבחינה פיסית והן מבחינה פיננסית.

גלאי עשן מגנים את ביתך

אתם צריכים למגן את הרכב, אפילו בשיטות פשוטות, כדלת ממוגנת או אזעקה בסיסית, כיוון שבלתי אפשרי לצפות מתי יפרצו לדירתכם. הרי אי אפשר להישאר בבית או בקרבתו 24/7. גם בזמן שאתם בתוך האוטו או לידו, מוטב לכם שלא תתערבבו עם הפורצים. מוטב לכם שלא תעמדו בדרכם ולהתקשר לשירותי האבטחה. יש המון פטנטים שיודיעו לשירותי הביטחון בכוחות עצמם.

בעלי העסקים צריכים גם פתרונות אבטוח לבית העסק ואבטוח המידע הסודי החיוני למשרדם, בצוּרת מצלמות חום או גלאי קרן. חפשו מידע על מצלמות IP ותראו בעצמכם את המגוון הקיים.

גלאי עשן – הגנה כללית

אתם מקפידים לאבטח את המייל, מאבטחים את האייפון, ומוקפים בסיסמאות על בסיס יומיומי. אתם מאבטחים עצמכם בנונשלאנטיות גמורה, על אף חשיבותה של הפעולה. על אף העובדה שההוצאה אולי גבוהה, ברור שחובה לספק הגנה עבור רכבכם ודירתכם, שחשובים הרבה יותר מאשר הדוא”ל שלכם. קחו את האינפורמציה שרכשתם מכתבות דומות ומכל מקור אחר, ושפרו את רמת האבטחה של ביתכם. כל פיסת מידע וכל בני הבית מצריכים אבטחה ושמירה! אז אחרי שקראתם… עשו משהו בנדון.

מאת: אבנר ב.