על חלון ממ”ד שיכול להיות גם אחרת

יש פה מישהו שלא ראה שתמיד עורכים השוואה בין בתים לקופסאות? וכשמתעמקים בזה, מבינים מאוד מהר שהאנלוגיה הזאת לא בדיוק תלושה מהמציאות; הקירות ההרמטיים והמרחב הקטן מעכירים את הסביבה, ואם לא מציבים שום חלונות, אז הבית באמת יהפוך לקופסא אחת גדולה שלאף אדם לא יהיה נעים להימצא בה.

חלון ממ”ד – לשם השפיות שלכם

נראה לכם הגיוני לחיות בחושך בלי שום אפשרות לדעת אם עכשיו אור בחוץ? בלי אפשרות לראות את קרני השמש? בלי להאזין לקולות שבחוץ?

בית מגורים בלי חלונות, זה כנראה בית בלי אור ושמחה, לפיכך מאוד מומלץ להתקין מספר חלונות שיפיחו קצת חיים בביתכם הפרטי. חשוב מאוד לדעת שמספר קטן של חלונות, או התקנת חלונות שלא מתאימים, יכולים לצמצם את האור של הבית שלכם.

מה עם תריסים?

כאשר מתעסקים עם התקנת חלונות, צריך להזכיר גם תריסים ווילונות. תריסים מעוצבים, תריסים מתרוממים – לא משנה מה אתם אוהבים, העיקר שהם שם. עם תריס, קיימת אפשרות לשלוט יותר על כמות האור בדירה, ובעיקר למנוע מצבים שבהם יש שמש חזקה מידי וחום אימים בבית.

צריך לזכור שכל חלון פתוח יכול להיות הזמנה של אורחים לא נחמדים, מסיבה זו יש צורך לברר לגבי סורגי מתכת שיגנו עליכם. חלונות ממוגנים, מנעולים ומתודות לא מורכבות יוכלו בקלות לגרום לגנב לוותר על הרעיון ולהמשיך לבית השכן.

ארגזי תריס – כלכך הרבה אופציות

בזמנים האלה אפשר להכריז בקלות כי חלונות הבית לא רק צורך פונקציונלי, שהרי בשורה התחתונה הם יכולים להיות רהיט דקורטיבי בכל המובנים. השתמשו במספר חלונות בשביל עבודת עיצוב הבית, ולא רק לשם הארתו. חלונות זכוכית, בתור דוגמה, יכולים להוסיף נגיעה מיוחדת, ובזמנים מסוימים ביום, כשהחמה יפה במיוחד, הבית כולו מואר בהילה זהובה.

עבור עוד אינפורמציה בתחום התריסים והחלונות לעסק אין צורך בגוגל. אתר האינטרנט שלנו כולל טיפים לגבי תריסים, חלונות וסורגים. אז למה אתם מחכים?

מאת: גלילה