עיצוב חדרי ילדים – כמו לתכנן דירה שלמה

כמה פעמיים אנחנו אמרנו ושמענו ש “”הילדים של היום הם לא הילדים של פעם”? מאות פעמים. היום הדרישות של הילדים הם מאוד גבוהות, בין החוגים, הין המשחקים ובין הלימודים. אנחנו גדלנו עם מועט ועם כל האחים באותו חדר, היום כל ילד צריך את המרחב שלו, את החדר שלו. וכך צריכים לתכנן ולעצב את הבית מחדש או להלביש את הבית – הום סטיילינג.

בימינו ילדים אוהבים להעביר הברה זמן בחדר שלהם, בגלל שהיום יש להם גם מחשב בחדר, לפעמים גם טלוזיה ואז מזמינים חברים לעשות שיעורים ביחד…ואז נהייה חשוב שהמחרב שלהם יהיה נוח, עם אווירה טובה ופה נכנס הנושא של עיצוב חדרים.

כשהחדר צפוף – בדרך כלל החדרים של היום לא גדולים ביותר וחייבים לכלול: מיטה, ארון, שידה, שולחן למחשב……כך שלרהיטים יש משקל כבר ביותר בעיצוב החדר. רוה המעצבים ממליצים בהזמנת רהיטים כדי להגדיל את הניצול המקסימלי של החלל כנגד קניית של רהיטים כבר מוכנים בחנויות ייאלצו אתכם להתפשר, ואולי לצופף את החדר.

חשיבות של הצבע – החלק המכריע בעיצוב הבית או עיצוב החדרים זה בחירת הצבעים: גל של הקירות וגם של הרהיטים. לפי הרבה תורות צבעים הם הרבה מעבר לאלמנט עיצובי: צבעים יכולים להשפיע על חיינו – צבעים שונים של לבוש יכולים להראות את ההרגשה של אותו בן אדם באותו יום או חלק מהאישיות שלו.

נכון כשבוחרים צבע לחד ילדים צריך להתחשב בהעדפויותיו של הילד, אבל חשוב ללמוד היטב איך משפיע כל גוון וגוון ולבחור אותו בהתאם לצרכים שלנו. כך שאם חשוב לנו ליצור בחד ילדים אווירה רגועה, אז כדאי שנצבע לפחות קיר אחד בגוון של מקבוצת הכחולים. אם הילד ילד רגוע מידיאז כדי להמריץ אותו נצתרך לבחור גוון לקבוצת האדומים.

תזכרו: עיצוב חדרי ילדים לוקח בחשבון גם העדפות ורצונות שלהם, ודווקא בגיל הזה יש השפעה גדולה בבחירת הצבע גם למינו של הילד.