מדוע ומי צריך ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים או כל פרוצדורה אחרת בכלל שבאה להשפיע על החיים שלנו היא דבר גדול בשביל כל אחד. פעמים רבות אנחנו בכלל לא מתחילים להבין עד כמה זה דבר משמעותי בשבילנו, עד שאנחנו נתקלים בשינוי. רק תארו לעצמכם עד כמה זה דבר אדיר ובעל מימדים עצומים נגיד ניתוח אף: יום אחרי הניתוח אני אסתכל במראה ובי חזרה יבהה אדם שונה לגמרי ממה שהיכרתי רק אתמול. איך שאני לא אתכונן לשינוי הזה, אני לעולם לא אצליח להיות מוכן לדבר כזה, זה פשוט דבר שבלתי נתפס עבור המוח של האדם הממוצע. ניתוח אף זה פרוצדורה משמעותית כל כך, עד שלפעמים זה לא ניתן לעיכול.

ניתוחים פלסטיים הם דבר שלא ניתן להחזיר חזרה, ברגע שעשית את השינוי נגמר הסיפור, כבר בלתי אפשרי לחזור. קורה לפעמים שניתוחים פלסטיים יוצאים לא מוצלח ואז מתחילות הבעיות, איך מתקנים דבר כזה? האם ניתוח אף זה דבר שאפשר בכלל להפוך? האמת היא שנניתן לשנות אבל לא ניתן להחזיר.

לפני שבכלל ניגשים לבצע הליך כירורגי כל שהוא, אני ממליץ בחום רב להיות מוכנים עם כל המידע הקיים על הדבר הזה. נניח שאני מעוניין לבצע הצרת היקפים, זאת כמובן אפשרות מעולה עבורי ועבור כל אחד אחר שמעוניין להיראות חטוב יותר ויפה יותר. אז לפני שניגשים לבצע הצרת היקפים, אני אומר לכם מראש שאתם פשוט חייבים לבדוק האם קרה פעם שהניתוח לא הצליח(בוודאי שזה קרה) האם אתם מוכנים להשלכות של דבר כזה? מה יקרה אם הניתוח שלכם יהיה אותו אחד ממאה אלף שלא יצליח? מה קורה אז? מה בעצם עושים?

למקרה שעכשיו אתם אומרים לעצכם: מי זה הפסיכופט הזה, מה הוא רוצה מאיתנו עם השליליות הזאת? אני ממש לא מתכוון רק לדברים רעים, גם דברים טובים מצריכים הכנה מוקדמת כל שהיא. הרי מה יקרה בהנחה שעשיתם ניתוח הצרת היקפים או כל ניתוח אחר(כמו ניתוח אף) וזה כן הצליח. מזל טוב אתם נראים מדהים.

השאלה היא איך שומרים על ההצלחה של הצרת היקפים? צריך לעשות משהו על מנת לשמור על הגזרה הדקה? אולי ספורט? תזונה נכונה? אני לא בדיוק יודע מה צריך לעשות, אני רק יודע שצריכים להיות מוכנים.