צעירים לא מבזבזים את הזמן

כשהיינו ילדים נהנינו ללכת אחר הצהריים למרכז הקהילתי השכונתי ושם להעביר שעות נפלאות בחוגים שונים ומגוונים. חוגי תפירה וסריגה, קראטה או שחייה וגם חוג נגרות, ציור, קרמיקה, בישול ועוד. בכל אחד מהחוגים השתתפו ילדים בגילנו שכמונו נהנו מהבלגן, הרעש והאקשן סביב, היינו קטנים ומרוצים בעיקר בימים בהם הרשו לנו לקחת בתום חודש של סדנת שוקולד בחוג לבישול את הפרלינים המוכנים והטעימים הביתה. אמא הייתה מאושרת ואנחנו היינו בטוחים שהם יצירת מופת קולינרית אפילו שהם היו קצת עקומים ולא הכי אסתטיים וסימטריים.

עולם הגדולים לא דומה בכלל לעולם של הילדים

עכשיו כשאנחנו כבר גדולים אנחנו מחפשים כל הזמן תעסוקה נוספת. צעירים בעיקר מחפשים איך להעביר את הזמן שלהם מלבד לבלות אותו ברביצה מול הטלוויזיה או בגלישה אין סופית במחשב. אפשרויות נפלאות לתעסוקה נמצאות להן ממש מעבר לפינה, רק הושט היד וגע בם, בדיוק כמו בשיר המפורסם.
אם יש לך זמן פנוי כזה כנסו אל אתרי האינטרנט לצעירים וקבלו קצת רעיונות. כל עוד אתם צעירים, יפים ומוכשרים וגם אדונים לזמן שלכם ויכולים לשלב בו קצת כייף, חבל שהוא ילך לאיבוד. יש המון דברים שאתם יכולים ללמוד, המון רעיונות שיוכלו לשמח אתכם.
חובבי הבישול והאפייה ישמחו לבלות את זמנם בקורס בישול מקצועי או לקחת חלק בסדנה להכנת סושי או סדנת שוקולד. חובבי הנגרות והעץ יבלו נהדר עם ארגז הכלים, יצרו יצירות מופלאות ואולי אפילו יתקינו מערכת פרגולות מעץ בחצר הגינה שלהם, מיד אחר שילמדו להכין פרגולות מעץ בקורס לנגרות.

מאת: Jasmin