עיצוב פולדר עסקי והרושם הראשוני

פולדר הוא השם הלועזי לאוגדן כלומר תיקיית כריכה המכילות דפי מידע וחומר פרסומי של בית העסק/הארגון. הפולדר הינו מוצר המעיד על יוקרתה של החברה. שימושי מאוד לחברות וארגונים המייצרים פגישות מכירה או יחצנות רבות וצריכות מוצר שיישאר אצל הלקוח וישאיר עליו רושם טוב. וחשוב לא פחות – דרך ליצירת קשר ככרטיס ביקור.
פולדר/קלסר מעוצב ברמה גבוהה הוא חזית תדמית החברה שלך. כאשר אתה מגיע לפגישה, מגיש פולדר מרשים עליו מתנוסס לוגו החברה שלך, אתה יוצר את הרושם הראשוני הטוב ביותר.
קלסרים משמשים את אותו המטרה של פולדר אך הם מכילים יותר חומר מתחלף. ישנם חברות שמעדיפות להפיק קלסר עם עיצוב קבוע של החברה כך שהתכנים שבקלסר יוחלפו בקלות יתרה, מיועד בדרך כלל לחברות שמוצרי החברה משתנים ללא הרף.
פולדר/קלסר ניתן להפיק על גבי סוגי ניירות שונים, ניירות סטנדטרטיים כגון: כרומו ונטול עץ וכלה בניירות ממוחזרים ויוקרתיים.
פולדר ניתן להפיק עם כיס אחד או שניים, פתיחה בעברית או באנגלית או שתיהן יחד, בגדלים שונים, להשאיר חריץ לכרטיס הביקור מקום לדיסק ועוד… את הפולדר ניתן לצפות בלמינציה בטקסטורות מגוונות וניתן להוסיף שלל גימורים ייחודיים להענקת מראה יוקרתי כגון: לכה, הטבעות, הבלטות, פוייל בשלל צבעים ועוד… אין סוף לאפשריות הכל כיד הדמיון והתקציב!
פולדר/קלסר הוא מעטפת חזותית ברוח תדמית החברה, עליו אנו ממליצים להדפיס רק אינפורמציה קבועה, כגון: לוגו החברה, סלוגן, אתר האינטרנט, וטלפונים קבועים. פולדר מלווה את העסק לאורך שנים רבות ובכך מצדיק את ההשקעה בהפקתו.
את האינפורמציה המשתנה כגון: פרופיל חברה, דף מוצר, הצעת מחיר וכד’ אנו ממליצים להפיק כפרוספקט או דפי מידע נפרדים, בגודל תואם שייכנס לכיס הפולדר בנוחות ויהיה ניתן לשינוי בכל פרק זמן רצוי ללא עלויות גבוהות. חשוב שכל הפרוספקטים ודפי המידע יהיו מעוצבים כחלק מהמיתוג של החברה.
מנסיוננו גילינו שהוספת תקליטור (המכיל תכנים) לפולדר/קלסר החברה מעלה את שרידותו. הימצאותו של CD מוצמד בחלקו הפנימי גורמת לכך שהמקבל נרתע מלזרוק אותו לפח ומניח אותו במקום נגיש כדי שיוכל לחזור לתוכן הדיסק. מסתבר שאנשים מייחסים ערך רב לתכנים דיגיטליים על גבי דיסקים ממותגים. זאת ועוד, עלות הדיסק אינה גבוהה כפי שניתן לחשוב – עובדה שהופכת את שילובו למשתלמת במיוחד.
תהליך עיצוב הפולדר/הקלסר כולל סקיצות גרפיות עד לשביעות רצון הלקוח לאחר בחירת המראה הכללי ואישורי הגרפיקה הלקוח מקבל הדמייה בגודל מלא למוצר הסופי, יחד נגדיר את מאפייני ההפקה כלומר את הגימור הסופי ציפוים הטבעות וכו’.. ואנו נדאג לבצע אותה עבורך ללא התעסקות מצידך עם תהליכי ההדפסה השונים, הובלה וכדומה.
כמו כל הפקת דפוס עלות הפקת פולדר/קלסר נגזרת מאוסף של מאפיינים שונים כמו כמות, איכות ומורכבות. מכיוון שכך, יושבים עם הלקוח ומוצאים יחד את הנוסחה הטובה ביותר שתוכל לעמוד בצפיות האיכות השונות, מגבלות התקציב ועדיין תייצר את הרושם הנדרש.

מאת: לבקוביץ