פרסום יעיל באמצעות פוסטרים

פוסטרים או בשמם הלועזי – פלקטים, הם אותם מודעות ענק מודפסות המיועדות לפרסומים שונים, אשר ניתן לראות אותן תלויות על גבי שלטי חוצות, לוחות מודעות ברחובות העיר, חלונות ראווה, תחנות אוטובוס ובכל מקום המיועד לתליית פרסומים. הפוסטרים המודפסים הם כלי פרסומי פשוט ועתיק יומין, הם זולים לייצור וקל מאוד להפיץ אותם ולהפיק באמצעותם רווחים, הגדלת מכירות ולהרוויח לקוחות חדשים.
כבעלי עסק, ודאי חשבתם כל האפשרות לפרסם באמצעות פוסטרים מודפסים, אך אולי חששתם שפוסטרים הם פרסום ישן שלא עובד, ושאנשים כבר לא שמים לב אליהם. ובכן, טעות בידיכם.

פוסטרים מוצלחים

פוסטרים מוצלחים, כאלו שיש בהם תמונה מעניינת שתוספת את העין ומשפט מנצח מנוסח היטב – אי אפשר יהיה להתעלם ממנו והוא בוודאות יביא לכם לקוחות חדשים ומכירות נוספות!
פוסטרים מודפסים עם הכיתוב “מבצע” מובילים להתעניינות ולמכירות נוספות. אפילו מבלי לשנות את המחירים! זה נשמע הזוי וכמעט לא אמיתי, אבל זה מוכח ויש אפילו מחקרים מקצועיים שעשו בנושא והוכיחו כי המילה מבצע גורמת לעלייה של מאות ואלפי אחוזים במכירות, אפילו אם לא שיניתם את המחיר. מאחורי טריק פשוט זה עומד הסבר פסיכולוגי פשוט למדי, והוא שכל אדם מעוניין לבצע עסקה טובה ומשתלמת, להרגיש כי הוא “הרוויח” משהו למרות העובדה שהוא בעצם הוציא כסף. המילה “מבצע” מחביאה בתוכה הזדמנות לזמן מוגבל, וזהו טריגר שמושך לקוחות רבים להגיע לבדוק מה הנכם מציעים.

פוסטרים ויעילותם באמת

בניסוי שערכו בחנות בגדים ברוסיה מדדו כי בשעה שלמה הייתה רק מכירה של פריט אחד בלבד בחנות כולה. בשעה שאחריה, תלו על בחלון הראווה פוסטרים מודפסים של מחירי מבצע ומשפטים של “מבצע מטורף”. בשעה שלאחר תלייה הפוסטרים נמדדו מכירות של 10 פריטים בחנות. וכל זאת מבלי לשנות את המחירים של הפריטים, אלא פשוט להציגם כמחירי מבצע!
פוסטרים זה פרסום שעובד. הפוסטרים שלכם יהיו יעילים ביותר אם תציגו את הפרסום שלכם באופן אטרקטיבי, כמבצע או הזדמנות שהלקוח לא יכול לפספס. אל תוותרו על הפרסום בפוסטרים שכן זהו פרסום זול וקל, אך על מנת שפרסום זה יצליח ויפיק את מלוא הפוטנציאל שבו, חשוב להקדיש זמן ומחשבה בעת תכנון הפוסטרים שלכם, בטרם תיגשו אל בית הדפוס ותזמינו פוסטרים מודפסים.

מאת: אליס רינגן

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]