5 טיפים לניהול זמן להצלחה במשימות

מהי הדרך המהירה ביותר להפחית את הלחץ ולהשיג איזון גדול יותר בחייך? לפתח יותר כלים לניהול זמן. אני יודע, אני יודע, זה נשמע “מרתק” אבל זה באמת הדרך המהירה ביותר לאורח חיים יצרני המאפשר לאיזון לזחול לתוך החיים שלך. להתמודד עם ניהול המשימות הרבות במשך היום או השבוע היא אמנות, אבל כאשר הדבר מבוצע כראוי, הפרודוקטיביות בחיים שלך מאפשרת לך להריח את הפרחים בדרך ולהנות מהם.
שיפור מיומנויות ניהול הזמן שלך מאפשר לבלות יותר זמן עם הילדים שלך, לבלות יותר זמן עם אשתך ולעסוק בתחביבים שלך. התמודדות עם משימות באופן שיטתי יאפשר חופש (בזמן) כדי להרחיב את האופקים. הנה כמה שיטות העבודה המומלצות שאני משתמש בשביל לנהל את הזמן שלי:

לדעת את נקודות החוזק שלך / נקודות החולשה שלך

אם אתה אדם של בוקר, אז צריך להתמודד עם המשימות עם העדיפות הגבוהה ביותר כמה שיותר מוקדם, כשהמוח שלי הוא עוד טרי, האנרגיה שלי הוא גבוהה.
אז יש לבצע את המשימות בצורה הטובה ביותר. להכיר את הצדדים החיוביים והשליליים בך הוא דבר חשוב. אם אתה אדם של בוקר, אל תבזבז את זמנך בניסיון לבצע משימה קריטית בשעות אחר הצהריים המאוחרות. חוץ מזה, זה הרגע שבו אתה צריך להיות קצת במכון הכושר.

תתכנן תוכנית עוד לפני שהתוכנית דרושה

בעולם העסקים של היום, מיון דרך דואר אלקטרוני ללא מטרה הוא אולי מבזבז הזמן הגדול ביותר. אני נדהם תמיד כשמישהו אומר לי “יש לי 4,000 הודעות דוא”ל שלי בקופסת הדורק הנכנס!” לבוא עם תוכנית המאפשרת גישה חכמה יותר לעיבוד מיילים יכול לסייע בחסכון בזמן. יצירת תיקיות ותוויות היא דרך נכונה להתמודד עם ריבוי מיילים. יש אנשים שנאלצים להתמודד עם מאות אימיילים ביום, אם הם יכולים, גם אתה יכול.

סדר עדיפויות

מבוססים אין על המועדים שנקבעו מראש, או על ההשלכות הכספיות. חשוב לקבוע סדרי עדיפויות בכל מקום ולרשום אותם על קו הזמן. על הפריטים בעדיפות הגבוהה ביותר, לקבל את העידפות הגבוהה ביותר, את השעות הטובות ביותר ואת סביבת העבודה הנוחה ביותר. חשוב גם להציב מטרות ביניים, כי זה מקבל על ביצוע המשימות. מטרות ביניים יכולות לסייע לך לבחון את היכולות והעמידה שלך ביעדים בצורה מהירה יחסית.

הפוך את הדברים לשגירה

תרגול מביא לשלמות, משמעת היא הניצחון. שיטת הפעולה שלי עם משימות להתמודדות הוא להציב את כולם בשגרה. בחיים האישיים שלי, אני עושה את זה בפועל כדי לשמור על כושר כל כך בכל יום ויום, אני הולך 2-3 קילומטרים כחלק אחד. יש ותמיד תהיה, השגרה שלי. למעשה, זה כבר השגרה שלי כל כך הרבה זמן, עד כדי כך שחוסר יום של הליכה מרגיש קצת לא טוב בשבילי. יצירת שגרות מאפשרת באופן שיטתי להישאר על המשימה ולא לסטות. להתמודד עם משימות עסקיות באותה דרך מדויקת של שגרה תוביל פרודוקטיביות גדולה יותר.

החיים קצרים

החיים הם בבירור לא חזרה גנרלית ואם אתה מחכה שמישהו אומר לך להשתלט ולמצוא את שיווי המשקל, “פספסת את יריית הפתיחה”. עליך ללמוד לנהל את הזמן שלך.

מאת: אליס רינגן