הקמת עמוד נחיתה מנצח לעסקים

בעבר נושא הפרסום היה בהרבה יותר מצומצם מאשר היום, היינו מצליחים לבצע פרסום בפרמטרים שונים אך לא רחבים: חלוקת פליירים ברחובות או בדואר, עיתונות, טלוויזיה ורדיו. היום כאשר המדיה החברתית צמחה ועולם האינטרנט עושה מהפכה תקשורתית רחבה בין מיליוני משתמשים בהחלט ניתן לבצע פרסום במגוון אפיקים שונים: באנרים, רשתות חברתיות, אתרים גדולים ומצליחים עם אלפי משתמשים בחודש, אינסטגרם, פייסבוק’ יוטיוב וכדומה. אחד מאפיקי הפרסום המומלצים הינו הקמת עמוד נחיתה את הקישור ניתן לפרסם במגוון רחב כמוף אינסטגרם, פייסבוק,יוטיוב, גוגל וכיוצ”ב.

הייחודית של עמוד נחיתה

יש בהחלט מהרבה לקוחות ובעלי עסקים חוות דעת וביקורות טובות מאוד לגבי שירות הקמת עמוד נחיתה, עמוד נחיתה מספר את הסיפור של השירות או של המוצר של בעל העסק דרך העברת מסרים מהירה וברורה בנוסף ניתן להוסיף בעמוד אחד מספר רב של פרמטרים לפרסום ותדמית טובה לעסק כמו: סרטון תדמית, מצגת תמונות, קישור למדיה חברתית בה אתם מפרסמים את העסק וכדומה. נכון אפשר לעשות זאת גם באתר ובעוד אפיקי פרסום אך מי שבוחר בפרסום מסוג כזה יכול לספר באופן ספציפי לכוון למוצר שירות וכל דבר שקשור לעסק באופן מובהק לדוגמה מסעדה שמוכרת תפריט: ערב, בוקר, צהריים. יכולה לפרסם ולהריץ או למתג את אחד מהנושאים כמו ארוחת ערב.

נוחות צפייה

מי שמפרסם דרך השירותים השונים במדיה ובוחר להזמין שירות של הקמת עמוד נחיתה צריך בנוסף לדעת ללקוחות נעים מאוד לצפות במסר ישיר מובהק עם תוכן מעמיק על סוג שירות ספציפי שהם חיפשו ובכך ניתן בהחלט לקבל קהל יעד חדש , לידים חדשים דרך סוגי צור קשר שונים שניתן לקשר בדף הנחיתה. מומלץ אם אינכם מעורים בתחום לפנות לבית עסק שמבין בתחום שיווק ופרסום וייתן לכם גם עצות להפצה או שיבצע זאת בעצמו

מה המחירים של הקמה?

לכל חברה יש את המחיר שלה , כדאי לבחור בחברה מקצועית או אדם מקצועי שמבצע הקמת עמודי נחיתה עם תוכן וטקסט מעניינים וגם שהנראות תהיה טובה. אז לפני מחיר חשוב גם לדעת לבחור באנשים שעושים עבודה נאמנה ואיכותית הקמת דפי נחיתה עם מסרים שיווקיים ותמונות יפות ומעוצבות בדרך כלל נעה בין 750 ל 1500 ש”ח.

היכן ניתן לפרסם דף נחיתה?

את העמוד נחיתה ניתן לפרסם בערוצי תקשורת ומדיה רבים וזאת בשורה נפלאה לבעלי העסקים על מנת לבצע איסוף לידים, אפשרי לפרסם ב:גוגל, אינסטגרם, פייסבוק, יוטיוב וכדומה, ניתן לרשום כמה מילים שיווקיות שיגרמו לקהל חדש או קהל היעד ללחוץ על הקישור, אז גם שאתם מעבירים את הקישור במגוון דרכים שונות אל תשכחו להיות יצירתיים, שיהיה לכם בהצלחה ורק חיוכים בעסק.

מאת: אסתר