אמא חופרת לכם על בגרויות ועל פסיכומטרי?

למרות כי בימים אלה, הצלחה בבגרות היא לא הכרחית עבור קבלה לעבודה, ובאופן כללי לא ממש מרמזת על תבונה, בכל מקרה רצוי שתצליחו בה, מהסיבה הפשוטה שזה אחד מהדברים הבסיסיים ברזומה שלכם, ולעיתים גם חובה בהרשמה ללימודי תואר כלשהו. מעוניינים במידע בנושא בגרויות במתמטיקה? בבקשה קיראו עוד.

אז איך משלימים בגרויות?

ככל שתתנו לזמן לעבור לאחר סיום בית הספר – יהיה לכם קשה יותר לחזור להשלים בגרויות. לפיכך, יותר פשוט לפתוח בתהליך כמה שיותר מהר. ניתן למצוא די הרבה מכונים מקצועיים שאפשר להיעזר בהם. מידע נוסף על מכונים אלו אפשר לקבל בכמויות גדולות באינטרנט. במידה ואתם חיילים, או אם כרגע השתחררתם, אפשר לקבל הרבה הנחות על קורסי שיפור בגרות.

שימו לב שאתם כבר לא בתיכון, ולפיכך, התייחסו לזה בצורה רצינית והיו בוגרים, לא כמו כמו תלמידי בי”ס; עכשיו, כשאתם יותר בטוחים מה בגדול אתם מבקשים לעתידכם, וקראתם קצת יותר מידע בתחום המדובר.

ומה עם מבחן פסיכומטרי?

המבחן הפסיכומטרי בנוי באופן שונה בתכלית ממבנה מבחני הבגרות. למבחנים הפסיכומטריים יש משקל יותר גדול מהחשיבות של ציון מבחן הבגרות, מה גם שהבחינה כשלעצמה קשה בצורה אחרת, למרות שהפסיכומטרי לא מעיד על רמת החכמה שלכם. המבחן הפסיכומטרי בוחן דווקא את הדרך בה אתם מתמודדים תחת לחץ, את הזיכרון לטווח הקצר וכמה אתם מסודרים ארגונית.

אפילו אם נבחנתם וקיבלתם ציון לא מזהיר במבחן הראשון – אין זה בהכרח אומר שאתם מטומטמים, רק שפשוט לא הלך בניסיון הנוכחי; כמו טסט על אוטו, רוב האנשים לא מצליחים למצות את מלוא הפוטנציאל ולהוציא את הציון המתוכנן על הניסיון הראשון. תמיד אפשרי לגשת לעוד מועדים בעתיד, אם יש לכם מספיק גב כלכלי ורצון ללמוד ולגשת לעוד מבחן. את הציון הכי גבוה שיתקבל – אתם שומרים אתכם 7 שנים.

בנקודה זו, כשקראתם ידע רחב יותר בתחום השלמת בגרות באנגלית, ואם כבר ידוע לכם מה אתם רוצים ללמוד ובאיזו עבודה אתם מעוניינים, עכשיו זה הזמן שתשתמשו בידע הזה עבורכם: קחו את אחד הקורסים, העלו את הממוצע שלכם, ושפרו את הדימוי העצמי שלכם!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]