עיצוב פנים כי לבית שלכם מגיע יותר

בניה נכונה לשילוב מושלם בין יופי ונוחות. מתכננים לקנות בית? לרבים יש בית חלומות, חזון מושלם לאיך ביתנו ייראה. בלי שום קשר אילו סכומים של כסף נרצה ונוכל להשקיע בו, ברוב המקרים אין בידינו את הידע, הניסיון המעשי, הרצון או הזמן לעשות את הכל בעצמנו – ולכן במקרים כאלה אנחנו שוכרים מומחים מהתחום לעזרה.

מחפשים מידע על עיצוב פנים? לפניכם מידע שיעזור להכיר טוב יותר את תחום האדריכלות.

צריכים אדריכל או מעצב פנים?

אדריכלות היא תחום רחב אשר מתחלק למספר קטגוריות עיקריות: אדריכלות כללית, עיצוב פנים ועיצוב נוף.

בשלב הראשון, ניגשים לאדריכל המבנים, שמעצב את הבניין על חלקיו, תוך כדי התחשבות בשילוב בין יופי ושימושיות, ובנוסף מתכנן את יתר הדברים שדרושים לכל מבנה, כגון מערכות מים, ניקוז, חשמל, תאורה וגז.

אדריכלים ומעצבי פנים מופקדים על הפיכת החללים הפנימיים של המבנה לפרקטיים ואסתטיים, באמצעות התאמת פריטי הריהוט, האלמנטים הקישוטיים והמבניים על פי התפקיד שכל חלל נועד לשרת – עבודה, מגורים שטח מסחרי וכדומה.

אדריכלי נוף הם אלה שתפקידם להתאים את סביבתו של המבנה המתוכנן לתנאים בשטח ולהעדפות הלקוחות – החל מבחירה של סוגי קרקע וצמחייה נכונים, וכלה בבחירה של פתרונות ליצירת צל, עיצוב אלמנטים עם מים, אדמה וצמחים, בשילוב של יופי ופרקטיות.

מחפשים עיצוב בתים פרטיים?

צריכים מקצוען מתחום האדריכלות? כדאי לברר אצל חברים וקרובים אם יש להם אפשרות להמליץ לכם על מישהו מסוים ששכרו לעבודה בעבר.

בחיפושים אחר אנשי מקצוע בתחום, הדרך הכי טובה להתרשמות היא מעיון בתיק עבודות. אבל אל תסתפקו בזה בלבד, בקשו בנוסף לראות את העבודות במבנה או בסביבה שעוצבו ע”י האדריכל שבו אתם מעוניינים.

הגיעו עם רעיונות מגובשים ככל האפשר, אולם היו גם מוכנים להתגמש ולתת לבעל המקצוע להציע הצעות מקוריות משל עצמו.

מאת:פאני ר.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]