צריכים עוד חדר בבית? חייבים לשפץ את החיים?

בחברה הישראלית בזמננו, אנחנו כמהים לשיפורים וחידושים לעתים תכופות. הטעם שלנו הוא דבר שמשתנה לאורך החיים ואל תשכחו את הרצון להיות באופנה – רק לפני מס’ ימים שינינו את צבע חדר האמבטיה בתכלת וכיום בורדו דרמה הולך הכי חזק. אז לא נטפט מחדש? ברור, בלי למצמץ!!

צריכים מידע על בנייה זולה? ישנם מספר דברים שכדאי לדעת

לשמור על בית מטופח זו השקעה לא קטנה ולכן עדיף לחשוב על פתרונות שיהיו רלוונטיים לאורך זמן.

חלוקה של החלל – מומלץ להשקיע מחשבה בסוגיה זו, חלוקת חלל נכונה אומרת תפקוד נכון של הבית והתאמה טובה לצרכים שלכם. גם בבתים הכי קטנים ניתן להגיע לאופטימיזציה של החלל שברשותכם כך שיקנה לכם את המירב.

בחירת גוונים – צבע הוא כרטיס הביקור של הדירה והוא בין הדברים הראשונים שהעין שלנו תופסת בהגיענו לבית בפעם הראשונה. צבעים מסויימים יכולים להיות באופנה עכשיו ומחרתיים כבר לא. לכן, עדיף לקחת את שירותיו של איש מקצוע בקי ועדכני ולבדוק אילו סוגים של צבעים עתידיים להיות באופנה. יש לחשוב על התמונה הכוללת ולהתאים את הצבע שבחרתם לחדרים לאופי שלכם ולריהוט הקיים.

עבודות גבס עיצוב – כי עברו 10 שנים מהשיפוץ האחרון!

הילד כבר בן חמש והוא עדיין ישן איתכם בחדר? היא חושבת שאתם חייבים שיפוץ? הילדים יגידו שהיא צודקת. אנשים רבים תמיד יגידו שזה שזה זמן לא טוב עכשיו ולא מבינים למה צריך לעשות הגדלת חדר השינה. תחשבו על זה, לא חשבתם פעם על להרגיש כמו בחדר של בית מלון מפואר כל יום בשבוע בבית שלכם מאשר לטוס לחופשה בברלין?

השקעה בדירה

גם אם רק עכשיו חתמתם עלנכס חדש, מוכרים את הקוטג’ או שאתם חייבים כבר לשנות את האווירה בדירה? הוספת אלמנטיים עיצוביים לבית, ביצוע עבודות תחזוקה והקפדה עלמראה עכשווי יקפיצו את ערך הדירה!!!

דירה לא מושקעת תדחה קונים מסויימים ואילו נכס שבוצעו בו עבודות שיפוץ וצביעה והשקיעו במקום כסף וזמן גם ישדרג את רמת החיים וגם כאשר תמכרו אותו זה יהיה עבור סכום טוב כשתרצו למצוא מקום חדש.

מאת:גבי כ.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]