עבודות באוסטרליה – כייף גדול

חוויית העגלות שלי בארה”ב. בצעירותי, בן דוד שלי נסע לעבוד בדרום אמריקה כמה חודשים. כל המשפחה פחדו ורצו שיחזור כבר. אבל כשחזר ארצה, הוא כבר סיים מסעות ארוכים, המון קניות, הרפתקאות, וחסכונות. כ”כ קינאתי בו… מתבקש שאחרי שהשתחררתי מהצבא ערכתי טיול משלי, ובשלב זה אני יכול לתת לכם מידע על חוויותיי בעניין עבודות באוסטרליה.

עבודה? לא רק…יש גם הרבה כיף

מה שכיף בלעבוד בחוץ לארץ זה שקיבלת טיול שלם. אין ויכוח, העבודה קשה והמשמרות ארוכות, אולם, אתה מטייל לבד, סופג תרבות חדשה וסופג חוויות במדינה זרה תקופה ארוכה. היתרונות רבים, מבלי לציין את הסכומים הנאים שמרוויחים. מעבר ליתרונות הללו, בזמן שתחייה בחוץ לארץ, יהיה באפשרותך להתחיל בלימודי מקצוע מסויים, ולצבור ניסיון לפני שובך לארץ.

רצית לקרוא על עבודה בניו זילנד? כל הפרטים – מייד.

מה שצריך לדעת על עבודות באוסטרליה

בכדי לטוס למדינות מסויימות, תצטרך קודם כל להנפיק אשרת כניסה; כל מדינה והתנאים שקבעה לעצמה לאירוח אזרחים מבחוץ. לעיתים מסויימות, סוג האשרה הנדרשת שונה במהות בהתאם לאופי השהות, אבל ברוב המדינות, בשביל להנפיק ויזה כזו – אתה אמוּר להביא תמונות דרכון, להנפיק דרכון זר ולערוך ראיון אצל שגרירות המדינה המיועדת. כדאי לך להתעדכן על פי השגרירות המיועדת לגבי דרישות קבלת האשרה, אך בכל זאת הנה מס’ עצות כלליות שאולי יתרמו לך:

את רוב הליך הוצאת האשרה ניתן לעשות דרך האינטרנט. בקר באתרים הרלוונטיים ואולי תצליח לא לבזבז זמן.

הקפד על הופעתך; בדומה לדייט, הרושם הראשוני שתשאיר הוא מאוד חשוב.

זכור לקחת תמונות דרכון מעודכנות. אם שכחת – בדרך כלל אפשר לנפק תמונות כאלה בבתי הקפה אשר בצמוד לשגרירות.

וודא שלקחת איתך סכום כסף מסוים, למקרה ו…

אין ספק, בעולם יש הפתעות, אך למרות זאת, סגנונות העבודה לצעירים כמוך – לא יצירתיים במיוחד, ויכללו בדר”כ עבודות מכירה למיניהן ובייביסיטר. אבל עדיין, בכל תחום תמצא – סטייל משלו, בהתאם למדינה והיחס של הממונים.

צריך עוד אינפורמציה בעניין מציאת עבודה בחו”ל?השאר כאן תגובה ואנסה לענות על בסיס ניסיוני. דרך צלחה!

מאת: סנדלר

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]