הדפסת טפטים

המתנה המושלמת, ממש בהישג יד. האהבה שלה אליך תתגבר ברצוני לתת לכם מידע על מתנה ספציפית שרכשתי לחברתי דאז בשנה שעברה, ובהחלט זו הייתה המתנה הכי מקורית שהענקתי למישהי. היא ממש התרגשה, ואנו חיים באושר בזכות המתנה הזו.

טפטים מודפסים – משהו פשוט ומרגש

בחיפושיי אחר מתנה בדקתי במלא אתרי אינטרנט, בקושי ישנתי בלילה וזה הטריף אותי. רציתי להפתיע עם משהו מושקע במיוחד, ולא סתם מתנה בנאלית. אחר כך קלטתי שכל מה שחיפשתי היה מתחת לאף. והחלטתי לקנות הדפסת טפטים.

הרעיון המקורי של להשתמש בתמונות אינו חדש בצורה מיוחדת, אבל מגוון האופציות שאפשר למצוא – גורמות לקונספט להיראות מגניב ונועז. בין אם תבחרו בלהגדיל תמונה כלשהי על קיר הבית, או בהדפסת תצלום על חולצה – זו מתנה מבריקה. נסו על בת זוגכם. אתם מוזמנים לשתף בביקורת – במסר. לפי בקשותיכם, אני מוכן לפרט עוד עצות בעניין פיתוח תמונות קנבס.

טפט – מתנה הכי הכי מקורית שיש

ברור לכולנו שהרעיון הקיטשי ביותר הוא לעצב תצלום של שניכם. אני מוכרח להודות, הרעיון הזה יעבוד, וכנראה שמייד תצליחו להביא אותה לרגשנות ולגלות המון אהבה, אבל אמליץ לכם לבחור משהו מקורי ומרומז; ציור שמן של כפר שטיילתם בו, ההצגה אשר במהלכה נפגשתם בפעם הראשונה, ואפילו אעז להציע תמונה שלה מהחטיבה. בחרו תצלום תו”כ תשומת לב גבוהה, כדי לא להביא לריב לא יפה.

מספר סגנונות האפקטים שאפשר להוסיף לתמונות הוא עצום. בחירת אפקט מוצלח היא בפרט מטלה לא פשוטה, אבל לשם כך יוכלו לסייע לכם מומחים לצילום שיעזרו לכם לבחור. אתם תיתקלו בתמונות שלא תוכלו להגדיל עקב איכות גרועה, או משהו בסגנון. למניעת אי הבנות, עדיף לבחור 3-4 תמונות, עדיף.

כמו שכבר נכתב, מתנות מהסוג הזה כולם אוהבים, בייחוד אם הן ניתנות לרגל יום ההולדת. אם יש לכם רעיונות נוספים להפתעות ייחודיות, ספרו לי בהודעה, וספרו לכל המתעניין.

מאת: שירי נ.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]