השכרת רכב בארץ כדאית

השכרת רכב בארץ היא הרבה פעמים הדרך הטובה ביותר לעשות טיולים ברחבי הארץ ולפעמים היא אפילו גורמת לאנשים לוותר על אחזקת רכב פרטי ומתברר שבסופו של דבר העלויות הן זולות יותר.

“אני גר בתל אביב” מספר ק. בין ה- 32 “בשכונה שאני גר אין חנייה כמובן, לכן מראש ידעתי כי קניית רכב לא תשתלם לי, אבל שאלתי את עצמי מה אני עושה בנוגע לכך שאני במקור מבאר שבע וכל המשפחה שלי נמצאת שם, שאני רוצה לנסוע לבקר אותם פעם בחודש או חודשיים, נסיעה באוטובוס תמיד נראתה לי כמו סיוט, אפילו בתל אביב יש לי אופניים שאתם אני מגיע בכל יום לעבודה ונסיעה ברכבת גם לא באה בחשבון כי השעות שבהן היא יוצאת וחוזרת מבאר שבע לתל אביב הן שעות שאינן מתאימות לי, אני אוהב לחזור מבאר שבע מאוחר מאוד בלילה ולא רוצה להיות מוגבל בזמני נסיעות”.

ק. שהתלבט במספר מספר חודשים אם לקנות רכב או אפילו לקחת ליסינג, החליט שהעלויות אינן משתלמות לו, בעיקר בגלל שהעבודה שלו נמצאת בתל אביב והוא בקושי יוצא מהעיר במהלך השבוע.

“כאשר החלטתי שאני רוצה לנסוע לבקר את המשפחה שלי, החלטתי להשכיר רכב בארץ, עשיתי בירור קצר באינטרנט וגילתי שהמחירים של ההשכרה הם ממש זולים, ושהרבה יותר משתלם לי להשכיר רכב פעם בחודש חודשיים למספר ימים, מאשר שיהיה לי רכב בבעלותי. לחברת ההשכרה שבחרתי יש גם סניף שהוא ממש קרוב לבית שלי, כך שאני חוסך זמן יקר באיסוף ובהחזרה של הרכב, בכלל בכל פעם שאני רוצה להשכיר רכב, אני מגלה מבצעים מדהימים שעוד יותר מוזילים את עלות ההשכרה”.

ק. מספר שהוא מאוד מרוצה ממצב הרכבים שאותם הוא משכיר מחברת השכרת רכב “בדרך כלל אני לוקח רכב קטן שהוא זול יותר מהרכבים המשפחתיים והוא מספיק לי לכל צרכיי, הרכב תמיד מגיע נקי, המזגן תמיד עבד כמו שצריך והמנוע שלו מצוין, אני לא מבין איך אנשים אחרים שגרים בתל אביב לא חושבים כמוני, אלא מעדיפים להחזיק רכב, לשבור את הראש על חנייה, להוציא המון המון כסף על הביטוח ובסוף כמעט ולא להשתמש בו”.

אין ספק שהשכרת רכבים בארץ, יכולה להיות אלטרנטיבה מצוינת לכל מי שצריך פעם בכמה זמן לצאת מהמרכז לאזורים רחוקים בארץ.