אימון אישי לפנסיונרים

קיימים מגוון דרכים ותיאוריות לראיית מעגל חיי אדם. אחת הדרכים השכיחות היא הקבלה בין שלבי החיים לעונות השנה. אחרות מדברות על תיאורית ההתפתחות והשינויים שעובר אדם מלידה עד מוות במהלך השלב ההתפתחותי בו נמצא.כל שלב מאופיין באופן הסתגלותו של האדם לאירועים אופייניים ודרכי התמודדותו אתם.

הגיל השלישי והפרישה מעבודה

אחת התקופות המאד “בעיתיות” היא התקופה של תהליכי פרישה והפרישה עצמה. זוהי תקופה של שינויים מרחיקי לכת בחיים,המאלצים את האדם לכושר הסתגלות מהיר בו בן יום הופך לפנסיונר, גמלאי, אזרח ותיק. כל אחד על פי בחירתו.לשם כך נדרש לגייס את כל משאביו שאיננו מודע כלל ועיקר לכך שקיימים בו והיכולים להניעו לאיכות חיים מופלאה.
האמינו אך יש חיים נפלאים לאחר הפרישה הם נמצאים בתוככם ומצפים לכם, מזמינים אתכם וקוראים לכם מבפנים, מספרים לכם על היכולת להמשיך ולממש את זכותכם:
להיות אחראים וחופשיים לבחירות שלכם, לאהוב ולהיות נאהב, לכבד ולהיות מכובד, ליהנות מהיופי הפלא וקסם החיים,לגדול להתפתח ולהרחיב אופקים, לחייך לנגן לרקוד לצחוק, ליצור ולייצר כל שעולה על ליבכם, הזכות למימוש עצמי לזמן פנוי במרחב האישי בקיצור הזכות לנווט את מסלול החיים בכל תחום מתוך בחירה אישית.
אם רק תרצו אנו מזמינים אתכם להעז לגעת ולגלות את האוצר הבלום הנמצא בתוככם.

במה יכול לעזור אימון אישי בגיל השלישי?

אימון אישי יסייע בידכם לגעת בכל אותן אוצרות טבע ומשאבים הנמצאים באדם שבכם ולקום עוד היום “עם שיר חדש בלב”
מגוון הנושאים הם רבים החל מ:
האדם שבתוכי – ערכים וחזון חדש
קשרים בין דוריים
הקן המתרוקן
סבאות וסבתאות כיום – תיאום ציפיות
התמודדות עם החדש
אסרטיביות ותקשורת אפקטיבית במשפחה
ונושאים רבים ומגוונים הנוגעים לשינוי ויציאה לפנסיה במטרה להאדיר את איכות החיים.
כל שיש בידנו היא חכה היכולה לדוג את הנמצא בתוככם – עליכם רק להזמין ולהאמין.

מאת: רפי א.