בחירת חברת שירות תיקונים

חברות שונות מעניקות שירות תיקונים למכשירי חשמל עבור אנשים פרטיים ו/או עבור חברות. חברות ברמה גבוהה דואגות להעניק ללקוחות שירות מיומן ומהיר. לחלק מן החברות יש מוקד שירות ממוחשב המאפשר ליצור קשר רציף עם טכנאי השירות. בחברות שירות התיקונים ישנן מחלקות שונות העוסקות בתחום של מזגנים, מכונות כביסה, מכונות ייבוש ועוד. החברות עובדות עם מותגים ידועים ונותנות אחריות מלאה על התיקונים.

איך לבחור חברה המספקת תיקונים למכשירי חשמל

כאשר מכשיר חשמלי מתקלקל בביתנו, אנו מחפשים חברה שמספקת שירות מהימן וזריז כדי שנוכל לחזור לכבס את הבגדים במכונה או להדיח כלים במדיח. קיימות חברות רבות המעניקות שירות תיקונים וקשה לדעת איזה מהן יספקו לצרכן את שירות התיקונים ברמה הגבוהה ביותר. כיצד ניתן לבחור חברה שתענה על צרכינו ותספק לנו שירות הוגן ומקצועי?

מה הם המאפיינים של חברת שירות תיקונים רצינית?

יחס אישי – חברות המספקות שירות מקצועי, מאמינות שהלקוח תמיד צודק וחשוב להן לשמר לקוחות קיימים ומצטרפים. לקוח שמזמין את שירותיהם של חברות אלה, מרגיש כי הוא מקבל יחס אישי, ייעוץ ומענה לדרישותיו.
טכנאי השירות צריך להיות טוב לא רק מבחינה מקצועית, עליו לדעת גם להפגין אמפתיה לצרכי הלקוח, להיות בעל אורך רוח ויכולת התמודדות עם כל מיני סוגים של אנשים. הביטחון ובקיאות הטכנאי גורמים למזמיני השירות לסמוך עליו ולהקשיב להסבריו. הטכנאי צריך להקפיד להגיע בטווח זמן ההמתנה שהוא לרוב עד שעתיים ולא לגרום ללקוח להתעצבן לאחר שהמתין לבואו שעות ארוכות. לבזבז יום עבודה. החברות מבצעות מעקב אחרי עבודת הטכנאים ועורכות משובים בקרב הלקוחות. החברות עושות הכול על מנת לתקן את התקלה במהירות וביעילות, בידיעה שהלקוח לא רוצה להישאר ללא מזגן ביום קיץ חם או ללא מייבש ביום גשום.חלפים מקוריים – חברות שירות תיקונים איכותיות מחזיקות מלאי של חלקי חילוף מקוריים וחדשים מתוצרת המותגים.
טכנאים מומחים – החברה דואגת להכשיר את צוות הטכנאים המנוסה אשר משתלם במגוון השתלמויות מקצועיות ומתעדכנים בחידושים. הטכנאים דואגים להשאיר את הבית בו הם מתקנים נקי ומסודר. כמו כן, הטכנאים מספקים ללקוחות הכוונה לגבי תחזוק מוצרי החשמל ותפעול נכון שלהם.

הטיפים הנמסרים ללקוחות כוללים:

התקנת שקע הגנה עבור כל מוצרי החשמל הביתיים.
טיפול במקררים – יש לנתק את המקרר מהחשמל טרם הניקוי ואסור לשטוף אותו במים חמים שעלולים לפגוע ברכיבי הפלסטיק.
מכונות כביסה – פעם בשנה צריך להפעיל את המכונה ללא כבסים, ברתיחה יחד עם מסיר אבנית. רצוי לנגב את הגומי בפתח המכונה באמצעות מטלית כדי שלא תהיה הצטברות של עובש. לא מומלץ להעמיס כבסים על המכונה מעבר לקיבולת שלה.
חברות הנותנות את שירות התיקונים מציעות ללקוחות את שקע ההגנה ואת האבנית לניקוי המכונות, במחירים נוחים
מייבשי כביסה – יש להקפיד ולנקות את המסנן מהסיבים והלכלוך עם כל הפעלה של המייבש. ניקוי זה תורם לחיסכון בחשמל משום הוא מגביר את זרם האוויר. יש להימנע מהעמסה של כבסים על המייבש.
מדיח כלים – פעם בשנה יש להפעיל תוכנית לשטיפה של המדיח ללא כלים, עם חומר מיוחד המסיר את האבנית. את המלח ונוזל ההברקה יש למלא בתאים שיועדו להם.

מאת: מאור ד.