היום המאושר בסלון כלות

יש יום יחיד ומיוחד והוא רק שלך, יום לבן שכולו טוהר – יום הכלולות שלך הוא לא רק קוסמטיקה אלא הרבה יותר מזה. ביום החתונה שלך את המלכה, הילה של אושר סביבך, עטופה בים של אהבה. את תגיעי לסלון הכלות נינוחה ושלווה, ליתר ידאג הצוות המסור שלרשותך. הצוות יהיה שם במיוחד בשבילך ויעשה הכל כדי להבטיח לך רוגע והנאה בכל רגע, וכמובן מראה מושלם מבלי לפספס שום פרט.
לאחר ג’קוזי ריחני לאור נרות ומקלחת מרעננת, תלבשי את חלוק המשי הלבן. תחילה תפגשי בקוסמטיקאית שתעניק לך ניקוי פנים מפנק, עיצוב גבות וגם הסרת שיער במידה ופספסת.
בחדר הסמוך תחכה לך הפדיקוריסטית, ממנה תקבלי טיפול מניקור מקצועי כשלרגלייך אמבט חם מעסה. לאחר מכן יזכו גם כפות רגלייך לטיפול מפנק.

רק שלא יגמר לעולם…

הגענו לחלק המעניין, עיצוב השיער. בהתאם לשמלה שבחרת נבחר יחד בשבילך את התסרוקת שתהלום אותך ביותר. מעצב השיער, מהמובילים בארץ, יעצב את שערך באופן מושלם.
אל לשכוח שביום זה, על כל הנאותיו מחד וההתרגשות המוגברת מאידך, הכלה חייבת לאכול. נזמין לך ארוחת צהריים קלילה עפ”י בחירתך מהתפריט שלנו.
השלב החשוב, אם לא הכי, איפור הכלה ע״י מאפרת על. ידיה יציירו את פנייך וישוו לך מראה של בת מלכות. כעת, לאחר שטופחת מכף רגל ועד ראש, נותר ללבוש את השמלה הקסומה שעוצבה במיוחד בשבילך ולנעול את נעלי סינדרלה. לרשותך יעמדו מבחר תכשיטים, שלל אבנים ומכרה של פנינים, שיעטרו את גופך כרצונך.
את, כמו נסיכה מהאגדות, תמתיני שהוילון יעלה ומאחוריו ימתין לך אהובך הנרגש ויחד תצעדו לעבר עתידכם המשותף.

סלון כלות שיודע להכין את קלה הכי יפה

יום המאושר בסלון הוא אירוע מיוחד שנועד לחגוג את הקשר החדש של הזוג הצעיר בפני החברים והמשפחה. במהלך יום המאושר, הכולל מסיבת בריכה, מסיבת קיץ או עוד אירוע חגיגי במקום פתוח, מוגני הגשם, יוצרים כלי מושלם כאשר משלבים בין אווירה פורמלית לבין אווירה של חופש וכיף.
פעמים רבות, יום המאושר הוא חלק מהאירועים המיוחדים בחתונה, כאשר הזוג בוחר לחגוג יחד עם האורחים באווירה יותר לסירוגין ואווירה של כיף ושמחה.
ביום המאושר, הזוגות רגילים לארגן מגוון פעילויות כגון מופעי תרבות, מוסיקה חיה, משחקים מרובים, תחרויות ועוד. יש כמובן גם את האוכל והשתייה המן הממיטים על פי עקרונות של קייטרינג ובר.
אירוע זה מסמל את ההתחלה המשותפת של הזוג, בסגנון שנבחר על ידי הזוג עצמו – מגוון, כיף, רעננות, ושמחה.

מאת: סילביה רוזן